خاص اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن

خاص: اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی دیگر کسی به آمریکا اعتماد نخواهد کرد / ظریف

وزیر امور خارجه در مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌اس» گفت رفتارهای ترامپ در قبال برجام اعتماد بین‌المللی نسبت به آمریکا را از بین می‌برد.

دیگر کسی به آمریکا اعتماد نخواهد کرد / ظریف

ظریف: دیگر کسی به آمریکا اعتماد نخواهد کرد

عبارات مهم : ایران

وزیر امور خارجه در مصاحبه با شبکه «سی بی اس» گفت رفتارهای ترامپ در قبال برجام اعتماد بین المللی نسبت به آمریکا را از بین می برد.

به گزارش فارس، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران روز شنبه گفت مواضع «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا علیه توافق هسته ای اعتبار آمریکا در دنیا را خدشه دار می کند.

دیگر کسی به آمریکا اعتماد نخواهد کرد / ظریف

ظریف در مصاحبه ای که در پایتخت کشور عزیزمان ایران با شبکه «سی بی اس» انجام شده، گفت: «دیگر هیچ کس به هیچ دولت ایالات متحده اعتماد نخواهد کرد که با آن وارد مذاکرات بلندمدت شود، چراکه از حالا به بعد طول دوره تعهد این کشور به میزان مدت وقت باقی مانده از دوره مدیر جمهور است.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان اصلاح روابط با دولت کنونی آمریکا هست، گفت: «معتقدم که دولت ترامپ چشم خود را بر واقعیات منطقه ما بسته هست. اعتقاد دارم که مهم است که ایالات متحده و دولت ترامپ، این اختلال ادراکی خود در قبال منطقه ما را تصحیح کند.»

وزیر امور خارجه در مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌اس» گفت رفتارهای ترامپ در قبال برجام اعتماد بین‌المللی نسبت به آمریکا را از بین می‌برد.

ظریف در این مصاحبه گفته است که صحبت شب گذشته ترامپ در مورد کشور عزیزمان ایران را به صورت زنده گوش داده هست. به گفته وزیر خارجه، او از طریق همتایان اروپایی اش از محتوای صحبت آگاه بوده و صحبت های ترامپ جهت او غافلگیرکننده نبوده است.

واژه های کلیدی: ایران | اعتماد | آمریکا | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | ایالات متحده | صحبت های ترامپ | وزیر امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs