خاص اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن

خاص: اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بعضی می‌خواهند با ایجاد مسئله ما را از مسیر خارج کنند/ جهت بازی صددرصد آماده‌ام ، سیدجلال حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بعضی می‌خواهند با ایجاد مسئله بازیکنان پرسپولیس را از مسیر موفقیت خارج کنند. 

بعضی می‌خواهند با ایجاد مسئله ما را از مسیر خارج کنند/ جهت بازی صددرصد آماده‌ام ، سیدجلال حسینی

سیدجلال حسینی: بعضی می خواهند با ایجاد مسئله ما را از مسیر خارج کنند/ جهت بازی صددرصد آماده ام

عبارات مهم : موفقیت

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بعضی می خواهند با ایجاد مسئله بازیکنان پرسپولیس را از مسیر موفقیت خارج کنند.

به گزارش ایسنا، سیدجلال حسینی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار کرد: شرایطم بد نیست و مانند هر لحظه تلاش می کنم. من در همسترینگم، دردی دارم که مدتی خوب شده است بود ولی متاسفانه دوباره برگشت لیکن ما در شرایط بازی های سخت هستیم و باید تمرین کنیم. ولی الان کم کم آمادگی خودم را به دست می آورم تا بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.

بعضی می‌خواهند با ایجاد مسئله ما را از مسیر خارج کنند/ جهت بازی صددرصد آماده‌ام ، سیدجلال حسینی

وی افزود: شرایطمان واقعا حساس هست. همه از جمله مدیریت کلوب در تلاش هستند تا تیم بتواند به موفقیت برسد. امیدوارم دل هواداران را شاد کنیم چراکه حق ارزش بیش از اینهاست.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه راجع به حواشی اخیر این کلوب هم گفت: مطمئنا این حواشی خللی در کار ما ایجاد نمی کند. من در اینستاگرامم پستی گذاشتم که خیلی ها فریب نخورند چراکه بعضی فکر می کنند ما کار راحت ای پیش رو داریم ولی واقعا اینگونه نیست. واقعا با پرسشها زیادی کار می کنیم. ولی همه تمرکز ما جهت موفقیت تیم پرسپولیس است و امیدواریم هواداران خوشحال شوند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بعضی می‌خواهند با ایجاد مسئله بازیکنان پرسپولیس را از مسیر موفقیت خارج کنند. 

برخی مشکلاتی به وجود می آورند که ما را از مسیر خارج کنند ولی امیدوارم کسی از مسیر خارج نشود. همه کنار هم باشیم. کار واقعا سخت است و بازی به بازی باید پیش برویم. الان مهمترین بازی ما دیدار برابر الهلال است و مطمئناً دوباره باید به لیگ برگردیم چراکه کارهای مشکل پیش رو داریم. امیدوارم هیچ کس هم الان راضی نباشد چراکه کار خاصی هنوز انجام نداده ایم و باید جهت موفقیت های بزرگ زیاد تلاش کنیم.

او راجع به حضورش در دیدار برابر الهلال عربستان هم گفت: صددرصد آماده ام. هر لحظه نیاز باشد با تمام وجودم در اختیار تیم خواهم بود. هوادارانمان هر لحظه برایمان سنگ تمام می گذارند و ما با تمام وجود برایشان بازی می کنیم.

واژه های کلیدی: موفقیت | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs