خاص اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن

خاص: اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن اخبار سیاست خارجی

جدول) + گزینه‌های 3 فراکسیون امید، ولایی و مستقلین جهت انتخابات هیات رییسه مجلس (

جلسات مجمع عمومی سه فراکسیون امید، ولایی و مستقلین شب گذشته برگزار شد و هرکدام از فراکسیون‌های سیاسی مجلس طبق توافق صورت گرفته گزینه‌های خود را جهت انتخابات امر ..

ادامه مطلب

حضور پرشکوه مردم در انتخابات موجب یأس دشمن های شد / رییس جمهور

رییس جمهور با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی بهره مندی جامعه از فیوضات ضیافت الله، تاکید کرد که حضور پرشکوه مردم در انتخابات اخیر نشانه علاقه مندی به نظ..

ادامه مطلب

افشاگری تلویزیون رژیم‌صهیونیستی راجع به داد و فریاد ترامپ بر سر عباس

رئیس جمهور آمریکا در جریان دیدار اخیرش با محمود عباس بر سر وی داد زده بود و اخبار حاکی هست، در کل دیدار دو طرف در فضای پرتنشی صورت گرفته بود. ا..

ادامه مطلب

واکنش پسر کیارستمی به آخرین بیانات راجع به پرونده پزشکی پدرش

بهمن کیارستمی با تاکید دوباره بر اینکه درخواست ما با جهت بررسی روند درمان چهار ماهه‌ عباس کیارستمی در کشور عزیزمان ایران از نظام پزشکی بارها مطرح شده است ..

ادامه مطلب

دلار سه هزار و 740 تومان ، جزر و مد قیمت سکه در بازار

امروز سکه طرح قدیم به یک میلیون و 206 هزار و 950 تومان و طرح تازه یک میلیون و 179 هزار تومان به فروش رسید. جزر و مد قیمت سکه در بازار / دلار س..

ادامه مطلب

افشای هویت ۳ معتمد رهبر کره شمالی

افشای هویت ۳ معتمد رهبر کره شمالیبراساس تصویرهای انتشار یافته کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی معمولا در کنار سه نفر مشغول خنده و شادمانی است . سه فرد که معتم..

ادامه مطلب

واگذاری سرپرستی حدود 470 کودک به بهزیستی ، گزارش حدود 1200 مورد مسمومیت کودکان با موادمخدر

رئیس مرکز فوریتهای اجتماعی بهزیستی کشور با بیان اینکه سال گذشته 1189 مورد مسمویت کودکان با مواد مخدر گزارش شد گفت: از این تعداد بعد از بررسی‌های مورد نیاز ۴..

ادامه مطلب

خودم و شاگردانم از روی نیمکت بچه‌ها را تشویق می‌کنیم/ با هموطنم در العین رابطه خوبی ندارم! ، برانکو

پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز (سه‌شنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ در استادیوم آزادی به مصاف لخویا قطر می‌رود.  برانکو: خودم و شاگردانم..

ادامه مطلب

شهرداری چابک می‌خواهیم / انتقاد محسن هاشمی از بلاتکلیفی لیست اصلاح‌طلبان شورا

کاندیدای انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران به شورای شهر نیاز دارد نه به شورای شهردار. شورای شهر اگر خلأ یا خطایی می‌بین..

ادامه مطلب

مخفیگاه تروریست‌ها را در صورت ادامه تعرض مورد ضربات کوبنده قرار می‌دهیم , سرلشکر باقری

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اقدام تروریستی اخیر در مرز پاکستان و شهادت تعدادی از مرزبانان میرجاوه گفت: در صورت ادامه تعرضات قطعا مأمن و مخفیگاه ترور..

ادامه مطلب