خاص اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن

خاص: اتصال ایران سوریه شیمیایی آویگدور لیبرمن اخبار سیاست خارجی

از آمریکا می خواهیم تا در برجام بماند / ماکرون

رئیس جمهور فرانسه در مصاحبه با فاکس نیوز اعلام کرد که ما از آمریکا می خواهیم تا در توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران بماند. ماکرون: از آمریکا می ..

ادامه مطلب

ترامپ باعث شروع یک بحران بین المللی می‌شود / جان کری

وزیر خارجه پیشین آمریکا ضمن انتقاد از رد پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام از سوی ترامپ، اعلام کرد که ترامپ باعث شروع یک بحران بین المللی می‌شود.&nbs..

ادامه مطلب

دیگر کسی به آمریکا اعتماد نخواهد کرد / ظریف

وزیر امور خارجه در مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌اس» گفت رفتارهای ترامپ در قبال برجام اعتماد بین‌المللی نسبت به آمریکا را از بین می‌برد. ظریف: دیگر کسی ب..

ادامه مطلب

تصویر ، تعرض به دفتر حفاظت منافع کشور عزیزمان ایران در واشنگتن

افرادی ناشناس تعدادی از شیشه‌های دفتر حفاظت از منافع کشور عزیزمان ایران در واشنگتن را شکستند. تعرض به دفتر حفاظت منافع کشور عزیزمان ایران در ..

ادامه مطلب

نمی‌توانیم به قرارداد برجام متعهد بمانیم / ترامپ

رییس‌جمهور آمریکا با اعلام به این‌که «نمی‌توانیم متعهد به قراردادی باشیم که زمینه طرح‌ریزی یک برنامه هسته‌ای را فراهم می‌کند» برجام را از بدترین توافقاتی..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران بعد از برجام هم تحریم‌ها را دور می‌زند / وال استریت ژورنال

کشتی های اجاره شده است به وسیله دو تاجر نفتی که مسئول بخش مهمی از صادرات نفت کشور عزیزمان ایران هستند، سال گذشته نتوانستند مکان و منشاء محموله های خود را مخابره..

ادامه مطلب

سوریه سلاح شیمیایی در اختیار دارد/ کشور عزیزمان ایران نقطه اتصال محور شرارت در منطقه است ، متیس/ لیبرمن

وزیر دفاع آمریکا و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در نشست خبری یکسان ضمن ادعای اینکه دولت سوریه سلاح شیمیایی در اختیار دارد، کشور عزیزمان ایران را اصلی‌ترین..

ادامه مطلب